ورود

ثبت نام

ورود

ثبت نام

جلو مبلی , جلومبلی

گروه طراحی دیورا کار خود را در زمینه تولید انواع گلنرده از سال ۱۳۷۲ شروع کرد و در زمان کوتاهی به لطف خداوند و حمایت مصرف کنندگان عزیز در سال ۱۳۷۵ به بزرگترین تولیدکننده فرفورژه در ایران تبدیل شد.در سال ۱۳۷۶ موفق به تولید بزرگترین دربهای حفاظ و سازه های فلزی مدرن گردید.چون گروه دیورا ایده ی بزرگ تکنولوژی را در سر می پروراند، تصمیم به تولید ورق های لیزری گردید. و در نتیجه دستکاه های متعددی را تجهیز کردیم که ورق های لیزری را برای نمای ساختمان درب و حفاظ تولید و در محصولات خود بگنجانیم.ما مفتخریم که برای شما ایرانیان شریف خدمات می کنیم.

این گروه تولیدی با هدف ایجاد محصول ملی و رفع وابستگی از محصولات مشابه و کمک به حفظ ذخایر ارزی کشور ایجاد گردیده است.ایجاد اشتغال و به کارگیری نیروی جوان و متخصص در تک تک واحدهای این مجموعه یکی دیگر از آرمان های گروه بوده و بر آن فایق آمدیم.
ایجاد و ارزش افزوده بالا و همچنین جلوگیری از خام فروشی و ایجاد متدهای جدید تیز از آرمان های گروه است.

گروه طراحی دیورا برای خود دو رسالت تعریف نموده است :اول ارائه بهترین و با کیفیت ترین محصولات به مردم و دوم رضایت کامل مشتریان از محصولات.در این راستا دویست همکار متخصص و آموزش دیده، بدنه‌ی توانمند این گروه را شکل داده‌اند و در سطح‌های مختلف طراحی، تولید، نظارت کیفی و توزیع، خلق مجموعه‌ای کم‌نظیر از محصولات شیک، باکیفیت و زیبا را با نشان دیورا بر عهده دارند . امید و باور گروه همکاران در گروه طراحی دیورا، استقبال مصرف‌کنندگانِ فهیم از درک عمیق و احترام والایی است که این گروه در قالب تولید محصول ایرانی برای هموطنان خویش قائل است . استمرارِ تولید پایپوش‌های دیورا، بر حمایت مصرف‌کنندگان فهیم از باور ما، صحه گذاشته است .

ما در شرکت دیورا دیزاین همواره در تلاش هستیم تا بهترین و بروز ترین محصولات را با درجه کیفی بالا به مشتریان عزیز عرضه نماییم.به دلیل اینکه شرکت دیورا دیزاین خود تولید کننده انواع عسلی و جلو مبلی ها می باشد،قیمت های بسیار مناسب دارد.در واقع کار ما از تولید به مصرف می باشد.

یک قسمت عمده کار شرکت دیورا دیزاین معطوف میشود به دکوراسیون داخلی کافه ها جاهایی که مشتری اوقات کوتاهی را نیاز به آرامش دارد تا بدور از هیاهوی شهری و مشکلات سپری کند که خوشبختانه ما از بهترین مهندسین در این بخش بهره گرفته و همکاری میکنیم.در کل محصولات ما در چندین نوع خلاصه نمیشود و تنوع بسیار بسیار زیادی دارد که مقدار کمی از محصولات خودمان را که از فلز آهن، فلز استیل چوب، آینه شیشه و سنگ تولید شده را به شما معرفی میکنیم.

گروه تولید میز عسلی در زمینه تولید عسلی لیزری با رویه سنگ و اینه،کنسول فلزی بارویه سنگ و اینه،جلومبلی لیزری با رویه سنگ و اینه،ویترین پروفیلی استیل،میزجلومبلی و عسلی استیل رویه سنگ و اینه،شمعدان فلزی ابکاری،جادستمالی لیزری ابکاری،سینی لیزری ابکاری،سینی پروفیلی ابکاری،کاناپه لیزری و پروفیلی رنگ یا ابکاری،تخت فلزی رنگ و یا ابکاریت ولیدات خود را به بازار عرضه می نماید .
این گروه، امکان تولید روزانه ۵۰۰ محصول را دارد. اشتغال بیش از ۲۰۰ نفر نیروی متخصص و آموزش دیده در کارخانه به صورت مستقیم و بیش از ۴۰۰ نفر به صورت پیمانکاری در کارگاه های خارج از کارخانه و اشتغال غیر مستقیم، حاصل فعالیت این گروه بوده است . مصرف کنندگان نهایی ما شامل تمامی افراد جامعه می شوند.همچنین به صورت خاص، قشر کارگران کارخانه های مختلف، مصرف کننده محصولات ایمنی این گروه می باشند.
یکی از فعالیت های گروه طراحی دیورا تولید میز عسلی می باشد.میز عسلی یکی از ارکان مهم دکوراسیون خانه بشمار میرود،از این رو انتخاب یه میز عسلی زیبا و مناسب با دکوراسیون خانه اهمیت بالایی برخوردار می باشد.شما میتوانید با یک انتخاب درست میز عسلی زیبایی و تمیزی را به خانه خودتان هدیه بدید.

در حال حاضر مبلمان در هر خانه ای یافت می شود،و یکی از چیز هایی که برای مبلمان ضروری هست میز عسلی میباشد.میز عسلی کاربرد های مختلفی دارد،به همین منظور گروه تولید میز عسلی دیورا با استفاده از کادری مجرب و خلاق زیبا ترین و کلاسیک ترین میز عسلی های ایران رو تولید میکند.

کارشناسان ما در دیورا دیزاین آماده دریافت سفارشات و پیشنهادات شما عزیزان برای تولید و طراحی انواع عسلی و جلو مبلی ها می باشد.شما عزیزان می توانید از طریق راه های ارتباطی ما سفارشات خود را ثبت کنید.