ورود

ثبت نام

ورود

ثبت نام

کلیه محصولات دکوری اعم از عسلی ،جلو مبلی، ویترین، بوفه، سینی، مبلمان، شمعدان، همگی تولیدات گروه طراحی دیورا به شمار میرود که از چند مدل تنوع تشکیل میشود که ما همگی این تنوعات رابرای شما عزیزان فراهم کردیم.
مزیت های محصولات گروه طراحی دیورا عبارت اند از:
۱- قابلیت ساخت عکسهای ژورنالی
۲ -استفاده از رنگ الکترو استاتیک که قیمت محصول را نزولی میکند
۳- استفاده از سه مدل آبکاری بنا به درخواست مشتری عزیز (آبکاری کروم, آبکاری طرح طلا ,آبکاری فورتیک)
آبکاری طرح طلا نسبت به فورتیک قیمت کمتری دارد و ضمانت ماندگاری ندارد.
آبکاری فورتیک که در طیف رنگ رزگلد طلایی زیتونی و دودی که ۱۰سال ضمانت دارد.
آبکاری کروم که ضمانت دارد و کار را رنگ استیل میکند.
قسمت دیگر رویه کار است که از جنسهای مختلف میشود استفاده کرد:
۱.سنگ در رنگهای مختلف
۲ .اینه
۳. شیشه
۴.شیشه رفلکس
۵ .ام دی اف

جلومبلی , میز جلومبلی عسلی , میز عسلی
عسلی یکی از پرکاربرد ترین و مهم ترین وسایل در دکوراسیون خانه و جزو جدا ناپذیر از مبلمان خانه می باشد. این میزکاربرد های مختلفی را دارا می باشد.مثلا در هنگام داشتن مهمان به عنوان یک وسیله برای پذیرایی میباشد. و در هنگام نشستن روی میز به یک وسیله برای قرار دادن وسایل های مورد استفاده قرار میگیرد. همانطور که میز عسلی جزوی از مبلمان خانه می باشد پس در هنگام خرید عسلی حتما باید دقت کنید ارتفاع میز را با توجه به ارتفاع مبلمان خانه انتخاب کنید. اگر میز از مبل بزرگتر باشد باعث بروز مشکل و کاهش زیبایی خانه میشود پس اندازه ی میز باید باتوجه به اندازه ی مبلمان انتخاب شود. اگر مبلمان شیک و زیبایی برای خانه ی خود خریده اید و قصد خرید میز عسلی دارید حتما این میز را هم با مبلمان خانه ست کنید.باید رنگ و طرح آن با مبل ها هماهنگ باشد، همچنین در هنگام خرید این میز به جنس آن نیز حتما توجه کنید بهترین میز از نظر جنس میز های چوبی می باشد، زیرا چوب ها در طبیعت باعث ایجاد فضایی زیبا و همچنین روحیه بخش می شوند و در دکوراسیون خانه نیز استفاده از چوب باعث ایجاد فضایی شیک و زیبا میشوند.برای اینکه یک دکوراسیون خانه شیک و بدون نقض داشته باشین باید به چند نکته بیشتر توجه کنید وقتی صحبت از مبلمان خانه میشود باید پارچه مبل و طرح و رنگ آن با میز عسلی هماهنگ باشد تا زیبایی بیشتری داشته باشند.

چگونه بهترین عسلی را انتخاب کنیم ؟

این میز ها در انواع رنگ ها و طرح های مختلفی ساخته شده اند که میتوان با توجه به سلیقه و سبک دکوراسیون خانه ی خود میز را انتخاب کنید. یکی از بهترین وشیکترین میز های عسلی میز سفید رنگ است این میز ها هم ظاهر بسیار زیبایی دارند و هم با همه ی سبک های خانه و مبلمان خانه ست میشوند، داشتن میز عسلی برای کسانی که در خانه ی خود مبل دارند الزامی است. زیرا در هنگام مطالعه روی مبل و تماشای تلویزیون و هرکاری که روی مبل انجام دهید به این میز ها نیاز دارید.
اگر در هنگام خرید عسلی به همه ی وسایل های خانه توجه نمایید و میز مناسب برای خانه انتخاب کنید فضایی بسیار زیبا و شیک برای دکوراسیون خانه ی شما ایجاد میکند.اگر شیک پسند هستید و به دنبال طراحی دکوراسیون زیبا و مدرن برای خانه خود می باشید از میز عسلی های مدرن چوبی و سفید رنگ انتخاب کنید تا هم بتوانید از کاربرد های مختلف آن استفاده کنید و هم دکوراسیون خانه ی شمارا زیبا و شیکتر کند.در این پست سعی میکنیم به شما کمک کنیم بتوانید بهترین میز عسلی با توجه به سبک و طرح مبلمان خود انتخاب کنید و مدل های میز عسلی بسیار زیبا و شیک قرار داده ایم که بتوانید باهم مقایسه و انتخاب کنید.

کاربرد انواع میز عسلی

میز های عسلی ، هم برای پذیرایی از مهمانان و هم به عنوان سکویی برای قرار دادن آباژورها و وسایل تزئینی استفاده می‌شود، میز جلو مبلی و عسلی می‌توانند به ایجاد فضایی خیره‌کننده در اتاق نشیمن کمک بسزایی کنند. به نظر اکثر خریداران خرید میز عسلی نسبت به سایر وسایل اتاق نشیمن، دشوارتر است. در خرید این وسیله، باید به ارتفاع، جنس و اندازۀ آن توجه کرد تا تعادل در دکوراسیون برقرار شود.

اگر موفق به پیدا کردن مدل میز عسلی مطابق با مبلمان خود نشدید، تا حد امکان، میزهای کوتاه‌تر را انتخاب کنید. بالاتر بودن میز نسبت به دسته‌های مبل، نه تنها ناخوشایند است، بلکه حتی قرار دادن یک لیوان آب بر روی آن، به امری سخت تبدیل می‌شود. مزیت دیگری که گروه طراحی دیورا برای مشتریان عزیز فراهم کرده ابعاد دلخواه مشتری است که بنا به سلیقه ایشان متغیر است.

جلو مبلی

دردنیای امروزی مبل ها در انواع طرح ها و مدل ها طراحی و ساخته میشوند به همین دلیل در بیشتر خانه ها از مبل استفاده میکنند. به طوری که استفاده از مبل در اتاق های پذیرایی باعث زیبایی خانه شده و همچنین مبلمان خانه جزو وسایل ضروری خانه می باشند. میز های جلو مبلی نیز جزو مبلمان خانه هستند، درخانه ای که از مبلمان استفاده کرده اند داشتن جلو مبلی ضروری است .میز های جلو مبلی کاربرد های زیادی در خانه دارند برای مثال :در مواقعی که مهمان دارید برای پذیرایی از مهمان ها به یک میز نیاز دارید تا بتوانید وسایل ها را روی آن قرار دهید. میز جلو مبلی ویا میز عسلی به شما کمک میکند تا بتوانید به راحتی از مهمان های خود پذیرایی کنید و یا در صورت مطالعه و نشستن حتمی به یک میز برای قرار دادن وسایل های مورد نیاز خود نیاز دارید. پس میز های جلو مبلی یکی از مهم ترین وسایل در دکوراسیون خانه هستند. میز های جلو مبلی در انواع مدل و جنس و طرح ها ساخته شده اند.برای مثال میز های ام دی اف و شیشه ای این میز ها با توجه به مبلمان خانه طراحی شده اند به همین دلیل در هنگام خرید میز جلو مبلی حتما مبلمان خانه ی خود را نیز در نظر بگیرید. سعی کنید حتما این میز ها را همراه مبلمان خانه بخرید تا بتوانید با مبلمان خانه ست و خرید کنید. معمولا این میز ها ام دی اف هستند این جنس از میز ها دارای ظاهر زیباتر و کیفیت بالایی دارند.پس استفاده از میز جلو مبلی شیک از جنس ام دی اف به شما برای طراحی یک دکوراسیون شیک و زیبا بیشتر کمک میکند.

جلو مبلی , عسلی , دکوری

چگونه بهترین جلو مبلی را استفاده کنیم؟

انتخاب و خرید هر وسیله ای برای دکوراسیون خانه نیاز به رعایت چند نکات مهم است. در هنگام خرید میز جلو مبلی نیز باید توجه کنید تا این میز را با مبلمان خانه هماهنگ انتخاب کنید. هم از نظر ظاهر میز با مبلمان ست کنید و هم جنس میز ها را با مبلمان و سایر وسایل های داخل خانه هماهنگ کنید. میز های جلو مبلی به جنس شیشه ای بیشتر برای خانه هایی مناسب است که دکوراسیون خانه ی خود را به سبک کلاسیک طراحی کرده اند و بیشتر از وسایل های شیشه ای برای خانه ی خود استفاده کرده اند اما برای دکوراسیون خانه هایی سنتی و ساده طراحی شده اند و یا بیشتر از وسایل های ام دی اف و چوبی مثل کابینت های ام دی اف استفاده کرده اند میز های ام دی اف و چوبی مناسب است. سعی کنید اندازه ی میز جلو مبلی را با توجه به مبل انتخاب کنید معمولا این میز ها ارتفاع کمتری نسبت به مبل ها دارند تا گذاشتن و برداشتن وسایل ها بدون مشکل و راحت باشد و طول و عرض آن نیز بستگی به مبلمان شما دارد.اما ارتفاع این میز ها مهم تر است پس سعی کنید در انتخاب میز های جلو مبلی به ارتفاع آن بیشتر دقت کنید تا بتوانید یک میز زیبا و شیک برای دکوراسیون خانه ی خود انتخاب کنید که هم بتواند فضایی زیبا و شیک برای خانه ی شما درست کند و هم از کاربرد های زیاد آن در خانه استفاده کنید. مزیت دیگری که دیورا برای مشتریان عزیز فراهم کرده ابعاد دلخواه مشتری است که بنا به سلیقه ایشان متغیر است.