ورود

ثبت نام

ورود

ثبت نام

محصولات عسلی و جلو مبلی

میز جلو مبلی
جلو مبلی پایه استیل طلایی کد۱۰۰۱
میز جلو مبلی استیل
جلو مبلی پایه استیل نقره ای کد ۱۰۰۲
میز کنسول
میز کنسول فلزی کد ۱۰۰۳
میز جلو مبلی فانتزی
میز جلو مبلی فلزی کد ۱۰۰۴
میز عسلی استیل
میز عسلی پایه طلایی کد ۱۰۰۵
میز کنسول فلزی
میز کنسول استیل طلایی کد ۱۰۰۶
میز جلو مبلی فانتزی
میز جلو مبلی فانتزی کد ۱۰۰۷
میز کنسول استیل
میز کنسول فلزی کد ۱۰۰۸
عسلی فانتزی
میز عسلی فانتزی کد ۱۰۰۹
عسلی فلزی
میز عسلی پایه استیل طلایی کد ۱۰۱۰
عسلی استیل
میز عسلی پایه استیل کد ۱۰۱۱
میز عسلی طلایی
میز عسلی استیل کد ۱۰۱۲
میز جلو مبلی استیل
میز جلو مبلی استیل کد ۱۰۱۳
عسلی استیل طلایی
میز عسلی استیل کد ۱۰۱۴
عسلی پایه استیل
میز عسلی استیل کد ۱۰۱۵
جلو مبلی پایه استیل
میز جلو مبلی استیل کد ۱۰۱۶
عسلی پایه استیل
میز جلو کبلی پایه استیل کد ۱۰۱۷
عسلی فانتزی
میز عسلی فانتزی کد ۱۰۱۸
جلو مبلی طلایی
میز کنسول فلزی کد ۱۰۱۹
میز کنسول پایه استیل
میز کنسول پایه فلزی کد ۱۰۲۰
میز جلو مبلی استیل
میز جلو مبلی فلزی کد ۱۰۲۱
عسلی پایه استیل
میز عسلی پایه استیل کد ۱۰۲۲
میز کنسول فلزی
میز کنسول پایه فلزی کد ۱۰۲۳
عسلی استیل کد ۱۰۲۴
عسلی پایه فلزی
میز عسلی استیل کد ۱۰۲۵
عسلی استیل طلایی
میز عسلی استیل طلایی کد ۱۰۲۶
میز عسلی طلایی
میز عسلی فانتزی کد ۱۰۲۷
میز عسلی فانتزی
میز عسلی فانتزی کد ۱۰۲۸
میز عسلی
میز عسلی پایه استیل کد ۱۰۲۹
میز عسلی فانتزی
میز عسلی فانتزی کد ۱۰۳۰
میز جلو مبلی
میز جلو مبلی فلزی کد ۱۰۳۱
میز کنسول
میز کنسول طلایی کد ۱۰۳۲
میز عسلی استیل
میز کنسول فلزی کد ۱۰۳۳
میز جلو مبلی استیل
میز جلو مبلی پایه استیل کد ۱۰۳۴
میز کنسول فلزی
میز جلو مبلی پایه استیل طلایی کد ۱۰۳۵
میز عسلی طلایی
میز عسلی استیل کد ۱۰۳۶

هدف از ساختن میز جلومبلی و عسلی و  میز کنسول در اکسسوری لوازم منزل چند چیز میباشد که عوامل اصلی و موثر آن برمیگرده به مهمان نوازی و راحت بودن سرو قهوه و میوه و تنقلات برای مهمان. که از اهمیت خاصی برای میزبان برخوردار می باشد و به خاطر تنوع سلیقه مشتریهای عزیز شرکت دیورا دیزاین توانسته همه این خواسته ها را برآورده کند و نسبت به مبلمان مختلف مدل و سبکهای مختلفی را برای مشتریان عزیز به اشتراک بگذارد.

میز عسلی

میز عسلی میزهای کوچکی که معمولاً در جلوی مبل قرار می گیرند ، میزهای عسلی مکانی آسان برای قرار دادن چای،قهوه ، مجله و کتاب و همچنین جزئی از مبلمان برای اتاق نشیمن شما هستند.در گروه طراحی دیورا میزهای عسلی را در طیف گسترده ای از اندازه ها و طرح ها پیدا خواهید کرد.

میز عسلی 1028

میز عسلی ۱۰۲۸

میز عسلی فانتزی

میزهای عسلی در انواع مدل ها و طرح ها تولید می شوند. امروزه به دلیل اینکه طراحی خانه ها مدرن تر شده و علاوه بر آن بعضی از خانه ها از متراژ کمتری برخوردار هستند، میزهایی را با طراحی های خاص تولید کردند که مطابق با تمام موردهایی که خانه ها دارند، باشد. میز عسلی فانتزی جدید نیز یکی از میزها هستند با توجه به جوانبی که مد نظر است، ساخته می‌شوند.میز عسلی فانتزی بعنوان میزهای چند منظوره کاربرد دارند؛ برای مثال علاوه بر اینکه این میزها برای گذاشتن وسایل پذیرایی هستند، به گونه ای طراحی شده اند که جای مناسبی برای گذاشتن وسایل تزئینی، کتاب و مجلات و … است و نکته ای بسیار مهمتری که در مورد میز عسلی فانتزی وجود دارد، این است که به گونه ای طراحی شده اند که به راحتی می‌توانید متناسب با فضای خانه خود آن را انتخاب کنید.میز عسلی فانتزی در انواع طرح ها و مدل ها، و همینطور متناسب با سلیقه های گوناگون ساخته و تولید شده  می شوند.ما در گروه طراحی دیورا با ایده گرفتن از مطرح ترین سازندگان میز عسلی در سرتاسر جهان،همواره جدید ترین و خلاق ترین میز عسلی فانتزی های ممکن را طراحی و تولید می کنیم.شما دوستان عزیز برای سفارش میز عسلی فانتزی می توانید از طریق راه های ارتباطی با ما به تماس شوید.

خرید میز عسلی جدید

با گسترش مبلمان ها وسایل دکوری و مورد نیاز آنها،یا به عبارتی مکمل های مبلمان مثل میز عسلی و میز جلو مبلی هم نیز گسترش یافتند.میز عسلی جدید یکی از وسایل دکوری و البته مهم دکوراسیون خانه به شمار می رود که نقش مهمی در کاربردی بودن خانه دارند.انواع میز عسلی جدید و بروز را می توانید همواره از سایت و یا شبکه های اجتماعی گروه طراحی دیورا مشاهده کنید.میز عسلی جدید طراحی شده توسط مهندسان گروه طراحی دیورا،همیشه با سلیقه خانم های ایرانی برای دکوراسیون خانه هستند.برای خرید میز عسلی جدید می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

این میز ها در انواع رنگ ها و طرح های مختلفی ساخته شده اند که میتوان با توجه به سلیقه و سبک دکوراسیون خانه ی خود میز را انتخاب کنید. یکی از بهترین وشیکترین میز های عسلی میز سفید رنگ است این میز ها هم ظاهر بسیار زیبایی دارند و هم با همه ی سبک های خانه و مبلمان خانه ست میشوند، داشتن میز عسلی برای کسانی که در خانه ی خود مبل دارند الزامی است. زیرا در هنگام مطالعه روی مبل و تماشای تلویزیون و هرکاری که روی مبل انجام دهید به این میز ها نیاز دارید.

میز عسلی 1015

میز عسلی ۱۰۱۵

خرید میز عسلی به صورت آنلاین

خرید میز عسلی به صورت آنلاین و حضوری میتواند مزایا و معایبی داشته باشد.برای مثال برای خرید میز عسلی به صورت آنلاین نمیتوانید میز عسلی مد نظر خود را به کارشناسان مربوطه معرفی کنید که آنها مدل های مختلف این عسلی را به شما نشان دهند و از طرف دیگر شما میتوانید نمونه کارهای بیشتری را برای خرید میز عسلی آنلاین مشاهده کنید.برای خرید میز عسلی به صورت حضوری شما میتوانید تمام مشخصات و دکوراسیون خانه خود را به کارشناسان میز عسلی اعلام کنید تا بهترین میز عسلی را به شما معرفی کنند و عیب خرید میز عسلی به صورت حضوری،کم بودن نمونه کارها میز عسلی می باشد.

البته کارشناسان و مهندسان خرید میز عسلی گروه طراحی دیورا با سابقه چند ساله و تجربه کافی در حوزه مبلمان و دکوراسیون خانه،و با شناختی که از سلیقه ایرانیان دارند همواره بهترین و مناسب ترین پیشنهاد های میز عسلی را برای ما عزیزان در میان می گذارند.برای ارتباط برا کارشناسان خرید میز عسلی دیورا از طریق راه های ارتباطی اقدام نمایید.

خرید عسلی جدید

اگر در هنگام خرید عسلی به همه ی وسایل های خانه توجه نمایید و میز مناسب برای خانه انتخاب کنید فضایی بسیار زیبا و شیک برای دکوراسیون خانه ی شما ایجاد میکند.اگر شیک پسند هستید و به دنبال طراحی دکوراسیون زیبا و مدرن برای خانه خود می باشید از میز عسلی جدید و مدرن چوبی و سفید رنگ انتخاب کنید تا هم بتوانید از کاربرد های مختلف آن استفاده کنید و هم دکوراسیون خانه ی شمارا زیبا و شیکتر کند.در این پست سعی میکنیم به شما کمک کنیم تا بتوانید در خرید میز عسلی جدید و مدرن والبته با توجه به سبک و طرح مبلمان خود انتخاب کنید و مدل های میز عسلی بسیار زیبا و شیک قرار داده ایم که بتوانید باهم مقایسه و انتخاب کنید.

مثلا به عنوان مثال رنگ پارچه مبل و رنگ چوب مبل اگر کرم رنگ باشد ما رنگ فلز طلایی و سنگ مشکی را به مشتری پیشنهاد میدهیم و اگر مبلمان کلاسیک اسپرت مشکی باشه میتوان از آبکاری کروم یا استیل برای دیزاین اکسسوری استفاده کرد.و اگر مبلمان به حالت سنتی بود میتوان از رنگ استاتیک کوره ای استفاده کرد که بسته به سلیقه سفید مشکی یا طوسی میشود بهره گرفت.اگر برای دیزاین یک فست فود نیاز به کمک داشته باشیم بیشتر باید از رنگهای گرم بهره گرفت و کار را به طرفی سوق دهیم که مشتری ان رستوران بیشترین آرامش را از محیط اطراف خود داشته باشد .در گروه طراحی دیورا می توانید میز عسلی جدید و جلو مبلی های جدید را انتخاب و خریداری کنید.

اشکال میز عسلی

مستطیل: یک میز کلاسیک میزعسلی ، میزهای مستطیل شکل کاملاً با مبل های بزرگتر مناسب هستند.

مربع: میزهای عسلی مربعی به راحتی شیک هستند و مکمل خوبی برای مبل ها و بخش های کوچکتر هستند.

گرد: در طراحی مدرن ، این میزها مناسب خانه های معاصر است. میزهای عسلی ای گرد نیز راه حل مناسبی برای اتاق های کوچکترهستند ، زیرا فضای کمتری را اشغال می کنند.

بیضی: جایگزینی برای میزهای بزرگ ، میزهای بیضی تمایل به طولانی تر بودن دارند و مناسب اتاقهای بزرگتر هستند.

مهم نیست که مبلمان شما چه نوع باشد ، فقط فضای مناسب عسلی و جلو مبلی را برای فضای خود پیدا خواهید کرد. گزینه های مختلفی از عسلی را انتخاب کنید. ما دارای سبک های میز کلاسیک و میزهای عسلی و همچنین طراحی های مدرن تر هستیم. علاوه بر اینها ، ما همچنین میز های عسلی کلاسیک مربوط به اواسط قرن هجدهم و نوزدهم و موارد دیگر داریم. ما همچنین میزهای منعطف ارائه می دهیم که می تواند یک راه حل عالی در صرفه جویی در فضا در خانه ها و آپارتمان های کوچکتر باشد.

مبلمان کلاسیک

جلو مبلی

جلو مبلی از مساحت های کوچکتر و با سطح کمتر نسبت به میزهای عسلی و میزهای کنسول هستند.میزهای جلو مبلی معمولاً در انتهای یک قطعه بزرگتر مبلمان استفاده می شود. جلومبلی می توانند با ارتفاع مبل یا بازوی صندلی که در آن قرار گرفته اند مطابقت داشته باشد یا کمی پایین تر بنشینند.

میزهای جلو مبلی معمولاً در اتاق نشیمن یافت می شوند. آنها در انواع مختلفی در دسترس هستند و قیمت ها از سبک به سبک دیگر متفاوت است. میزهای جلو مبلی همچنین ممکن است کابینت یا کشو را برای ذخیره سازی در اختیار داشته باشند.معمول ترین ساخت جلو مبلی از چوب است (هرچند میزهای چوبی فاکس به طور فزاینده ای متداول هستند). میزهای جلو مبلی فلزی ، شیشه ای و چرمی نیز محبوب هستند. به طور معمول ، از فولاد ضد زنگ یا آلومینیوم برای ساخت جلو مبلی فلزی استفاده می شود. اصطلاح “جمع آوری دور جلو مبلی” از قطعه مبلمان و جذابیت آن برای تشویق قانع کننده و گفتگوی سبک گرفته شده است.

جلو مبلی استیل

میز جلوی مبلی استیل وسیله جدانشدنی در چیدمان منزل هست. در حال حاضر هر کسی که در خانه خود از مبلمان استفاده می نمایند، برای پذیرایی و شیک تر شدن دکوراسیون خانه خود بایستی از یک میز مناسب در میان آنها استفاده کند. نه فقط برای زیبایی، بلکه این وسیله کاربرد اصلی آن در زمان پذیرایی و یا قرار دادن یک دکوری رو آن در سالن پذیرایی نقش اساسی دارد. در حال حاضر در فضای اینترنت شاهد خلاقیت های بسیاری از این کالا هستیم که هر سازنده ای بسته به میزان خلاقیت و تبحری که در آن دارد، به دنبال طراحی و ساخت یک نمونه خاص و ویژه برای مشتریان خود است. اما بدون شک یکی از بهترین مجموعه های ساخت و طراحی جلو مبلی،گروه طراحی دیورا می باشد که متشکل از مهندسان و کارشناسان خبره ای است که نیاز بازار و مشتری را به راحتی برآورده می سازد.
جلوی مبلی استیل مناسب برای استفاده در میان مبلمان نیز دارای انواع مختلف هم از نظر طرح و کیفیت و هم از نظر جنس است. انواع نمونه ها از جنس های چوبی، فلزی، استیل، ام دی اف و … در بازار ایران وجود دارند که برخی از آنها ساخت داخل ایران بوده و برخی نیز از خارج وارد می شوند. میز جلو مبلی استیل هم از نظر اقتصادی و هم از نظر زیبایی یکی از بهترین گزینه ها برای دکوراسیون خانه می باشد. امروزه شاهد تغییرات و ایده های زیادی در دکوراسیون و حرکت به سوی دکوراسیون مدرن و مینیمال هستیم.این طراحی دکوراسیون مدرن و استفاده از انواع میز جلو مبلی استیل در سراسر دنیا به صنعتی قابل توجه و پر طرفدار تبدیل شده است. میز جلو مبلی استیل را میتوان در رنگ طبیعی استیل و یا با آبکاری طلایی و یا نقره ای سفارش داد. در صورتی که استیل طلایی یا رز گلد مد نظر شما باشد پس از مراحل ساخت فرآیند آبکاری انجام می شود. انواع جلوبلی استیل را می توان با استیل براق و یا استیل خشدار طراحی کرد.

عسلی و جلو مبلی

خرید جلو مبلی

انتخاب و خرید هر وسیله ای برای دکوراسیون خانه نیاز به رعایت چند نکات مهم است. در هنگام خرید میز جلو مبلی نیز باید توجه کنید تا این میز را با مبلمان خانه هماهنگ انتخاب کنید. هم از نظر ظاهر میز با مبلمان ست کنید و هم جنس میز ها را با مبلمان و سایر وسایل های داخل خانه هماهنگ کنید. میز های جلو مبلی به جنس شیشه ای بیشتر برای خانه هایی مناسب است که دکوراسیون خانه ی خود را به سبک کلاسیک طراحی کرده اند و بیشتر از وسایل های شیشه ای برای خانه ی خود استفاده کرده اند اما برای دکوراسیون خانه هایی سنتی و ساده طراحی شده اند و یا بیشتر از وسایل های ام دی اف و چوبی مثل کابینت های ام دی اف استفاده کرده اند میز های ام دی اف و چوبی مناسب است. سعی کنید اندازه ی میز جلو مبلی را با توجه به مبل انتخاب کنید معمولا این میز ها ارتفاع کمتری نسبت به مبل ها دارند تا گذاشتن و برداشتن وسایل ها بدون مشکل و راحت باشد و طول و عرض آن نیز بستگی به مبلمان شما دارد.اما ارتفاع این میز ها مهم تر است پس سعی کنید در انتخاب میز های جلو مبلی به ارتفاع آن بیشتر دقت کنید تا بتوانید یک میز زیبا و شیک برای دکوراسیون خانه ی خود انتخاب کنید که هم بتواند فضایی زیبا و شیک برای خانه ی شما درست کند و هم از کاربرد های زیاد آن در خانه استفاده کنید. مزیت دیگری که دیورا برای مشتریان عزیز فراهم کرده ابعاد دلخواه مشتری است که بنا به سلیقه ایشان متغیر است.کارشناسان ما در گروه طراحی دیورا همواره با تلاش و استفاده از جدید ترین ابزار ها،بهترین و زیبا ترین جلو مبلی هارا طراحی و تولید می کنند تا شما عزیزان هنگام خرید جلو مبلی با پیشنهاد های زیادی رو به رو  شوید و مناسب ترین میز جلو مبلی را برای خانه خود انتخاب کنید. 

میز کنسول

 میزکنسول ها در اندازه های بزرگتر و سنگین تر ساخته می شوند امروزه مدل های کوچکتر با طرح های ریزتر طرفداران بیشتری پیدا کرده اند.میز کنسول همانند سایر وسایل دکوری در دکوراسیون داخلی با سبک های متفاوت ساخته و مورد استفاده قرار می گیرد.میز کنسول به تنهای نقش پر رنگی در دکوراسیون داخلی منزل ایفا می کند.شما می توانید برای زیبا سازی اتاق نشیمن از یک میز کنسول دیواری بهره بگیرید.پیشنهاد ما به شما یک کنسول استیل است تا نمای منزل شما را متفاوت تر از همیشه جلوه دهد.میزهای کنسولی دیواری به راحتی به دیوار متصل می شوند از همین رو شما بخشی از منزل را می توانید برای همیشه به یک میز کنسولی زیبا و شیک اختصاص بدهید.
شما می توانید این مهم را به تنهایی و بدون نیاز به آینه همراه دنبال کنید تا با استفاده از وسایل دکوری زیبا کار دیزاین کردن روی آن را به انجام برسانید.شما از میزکنسول می توانید از بدو ورود به منزل بهره بگیرید و این ایده پردازی را تا اتاق پذیرایی دنبال کنید.به عنوان مثال کنسول جاکفشی، میز کنسول دیواری بدون آینه، کنسول آینه دار دیواری را برای راهروهای ورودی منزل مد نظر قرار دهید.
در ادامه می توانید میز کنسول کمدی سه دره یا دو دره را برای اتاق نشیمن بر اساس مساحت منزل خود انتخاب کنید.یا اینکه از یک کنسول میزی برای جایگذاری آینه و شمعدان در اتاق خواب خود کمک بگیرید.میز کنسول خود را می توانید در اتاق پذیرایی نیز به منظور زیبا سازی بیشتر در کنار یک بوفه تعبیه کنید تا کار چیدمان میز نهار خوری شما تأثیر گذاری بیشتری داشته باشد.

تا هنگام خرید در انتخاب تعداد کشوها و طبقات و فاصله بین آنها راحت بوده و بتوانید طراحی مناسب را انتخاب کنید. ابتدا تعیین کنید که میزکنسول را کجا قرار خواهید داد و براساس آن ارتفاع و بزرگی آن را با نوار باندی مشخص کنید. به این ترتیب شما دارای میز کنسولی خواهید داشت که علاوه بر اینکه خانه شما را دلگیر نمی کند ولی پاسخگوی نیازهای شما خواهد بود. اگر به یک کمد بزرگ نیاز دارید اما فضای کافی ندارید برای استفاده موثر و بالاترین بازدهی از طراحی های با درهای کشویی استفاده کنید.
یکی دیگر از روش هایی که برای تعیین اندازه مناسب می توانید استفاده کنید این است که اندازه لوازمی را که می خواهید داخل میزکنسول جای دهید، تعیین کنید. می توانید بر اساس بزرگترین قطعه موجود در سرویس آشپزخانه خود و یا براساس کلکسیون صفحات گرامون تان سایز مناسب میزکنسول تان را انتخاب کنید.

خرید میز کنسول

با کوچک تر شدن خانه ها و محل زندگی انسان ها، در انتخاب مبلمان بیشتر افراد ترجیح می دهند مبلمان های کاربردی تر را انتخاب کنند. استفاده از طراحی هایی که همزمان میز تلوزیون و کنسول می باشند . از مثالهایی است که دو کاربرد را می توان همزمان داشت. هنگام استفاده از میزکنسول ها در ورودی با تعدادی از لوازم زینتی می توانند به عنوان رختکن و کمد لباس استفاده کنید. کاربردی بودن همچنین بدان معنی است که مبلمان را می توان توسعه یا تغییر دهید. طراحی های را که بتوانیم قطعات مختلف را از یکدیگر جدا کرده و به شکل متفاوتی دیزاین کنیم، حتی اگر خانه و محل زندگی خود را تغییر داده باشید نیز پاسخگوی نیازهای شما خواهد بود.خرید میز کنسول یکی از چالش های شرین برای خانم های خانه دار می باشد.زیرا زیبایی و ظرافت میز کنسول ها به کنار باید میز کسول را مطابق با دکوراسیون خانه خود انتخاب کنند،این یکی از مشکلات خرید میز کنسول می باشد.اما کارشناسان ما در گروه طراحی دیورا با تجربه چند ساله در طراحی و ساخت میز کنسول،و شناخت کافی از خانه و سلیقه خانم های خانه دار همواره بهترین پیشنهاد ها را برای خرید میز کنسول ارائه می دهند.

میز عسلی و جلو مبلی ارزان

از آنجایی که گروه طراحی دیورا محصولات خود را از تولید به مصرف عرضه می کند، یعنی خود سازنده انواع عسلی و جلو مبلی ها می باشد،و بدون هیچ واسطه ای با مردم و مشتریان در ارتباط هست.میز های عسلی و جلو مبلی ارزان را به مردم عرضه می کند. گروه طراحی دیورا برای خود دو رسالت تعریف نموده است :اول ارائه بهترین و با کیفیت ترین محصولات به مردم و دوم رضایت کامل مشتریان از محصولات.در این راستا دویست همکار متخصص و آموزش دیده، بدنه‌ی توانمند این گروه را شکل داده‌اند و در سطح‌های مختلف طراحی، تولید، نظارت کیفی و توزیع، خلق مجموعه‌ای کم‌نظیر از محصولات شیک، باکیفیت و زیبا را با نشان دیورا بر عهده دارند . امید و باور گروه همکاران در گروه طراحی دیورا، استقبال مصرف‌کنندگانِ فهیم از درک عمیق و احترام والایی است که این گروه در قالب تولید محصول ایرانی برای هموطنان خویش قائل است . استمرارِ تولید پایپوش‌های دیورا، بر حمایت مصرف‌کنندگان فهیم از باور ما، صحه گذاشته است .

سفارش ساخت عسلی و جلو مبلی

ما در شرکت دیورا دیزاین همواره در تلاش هستیم تا بهترین و بروز ترین محصولات را با درجه کیفی بالا به مشتریان عزیز عرضه نماییم.به دلیل اینکه شرکت دیورا دیزاین خود تولید کننده انواع عسلی و جلو مبلی ها می باشد،قیمت های بسیار مناسب دارد.در واقع کار ما از تولید به مصرف می باشد.

یک قسمت عمده کار شرکت دیورا دیزاین معطوف میشود به دکوراسیون داخلی کافه ها جاهایی که مشتری اوقات کوتاهی را نیاز به آرامش دارد تا بدور از هیاهوی شهری و مشکلات سپری کند که خوشبختانه ما از بهترین مهندسین در این بخش بهره گرفته و همکاری میکنیم.در کل محصولات ما در چندین نوع خلاصه نمیشود و تنوع بسیار بسیار زیادی دارد که مقدار کمی از محصولات خودمان را که از فلز آهن، فلز استیل چوب، آینه شیشه و سنگ تولید شده را به شما معرفی میکنیم.

گروه تولید میز عسلی در زمینه تولید عسلی لیزری با رویه سنگ و اینه،کنسول فلزی بارویه سنگ و اینه،جلومبلی لیزری با رویه سنگ و اینه،ویترین پروفیلی استیل،میزجلومبلی و عسلی استیل رویه سنگ و اینه،شمعدان فلزی ابکاری،جادستمالی لیزری ابکاری،سینی لیزری ابکاری،سینی پروفیلی ابکاری،کاناپه لیزری و پروفیلی رنگ یا ابکاری،تخت فلزی رنگ و یا ابکاریت ولیدات خود را به بازار عرضه می نماید .
این گروه، امکان تولید روزانه ۵۰۰ محصول را دارد. اشتغال بیش از ۲۰۰ نفر نیروی متخصص و آموزش دیده در کارخانه به صورت مستقیم و بیش از ۴۰۰ نفر به صورت پیمانکاری در کارگاه های خارج از کارخانه و اشتغال غیر مستقیم، حاصل فعالیت این گروه بوده است . مصرف کنندگان نهایی ما شامل تمامی افراد جامعه می شوند.همچنین به صورت خاص، قشر کارگران کارخانه های مختلف، مصرف کننده محصولات ایمنی این گروه می باشند.
یکی از فعالیت های گروه طراحی دیورا تولید میز عسلی می باشد.میز عسلی یکی از ارکان مهم دکوراسیون خانه بشمار میرود،از این رو انتخاب یه میز عسلی زیبا و مناسب با دکوراسیون خانه اهمیت بالایی برخوردار می باشد.شما میتوانید با یک انتخاب درست میز عسلی زیبایی و تمیزی را به خانه خودتان هدیه بدید.

در حال حاضر مبلمان در هر خانه ای یافت می شود،و یکی از چیز هایی که برای مبلمان ضروری هست میز عسلی میباشد.میز عسلی کاربرد های مختلفی دارد،به همین منظور گروه تولید میز عسلی دیورا با استفاده از کادری مجرب و خلاق زیبا ترین و کلاسیک ترین میز عسلی های ایران رو تولید میکند.

کارشناسان ما در دیورا دیزاین آماده دریافت سفارشات و پیشنهادات شما عزیزان برای تولید و طراحی انواع عسلی و جلو مبلی ها می باشد.شما عزیزان می توانید از طریق راه های ارتباطی ما سفارشات خود را ثبت کنید.

5/5
سوالات متداول

گروه طراحی دیورا به دلیل اینکه خود سازنده این محصولات می باشد،این محصولات را به قیمت کارخانه عرضه می کند.و دلیل دوم آن دریافت سفارشات به صورت آنلاین هست.

پس از اینکه شما عزیزان سفارشات خود را ثبت کردید،کارشناسان ما در گروه طراحی دیورا پس از بررسی سفارش در صورت آماده بودن محصول آن را ظرف ۴۸ تا ۷۲ ساعت به دست مشتریان عزیز می رساند.و در صورت نیاز با طراحی و ساخت آن ظرف یک تا دو هفته به دست شما عزیزان در سرتاسر ایران می رساند.

بله.شما عزیزان با در ارتباط شدن با کارشناسان گروه طراحی دیورا می توانید طرح و ایده خود را با ما به اشتراک بگذارید تا بهترین و مناسب ترین پیشنهاد را به شما عزیزان ارائه کنیم.

شما عزیزان به دو صورت می توانید سفارشات خود را ثبت کنید.روش اول به صورت حضوری هست که با مراجعه به آدرس ذکر شده در سایت سفارش خود را ثبت کنید.و روش دوم به صورت اینترنتی و تلفنی است ،شما ما مشاهده نمونه کار ها و یا در صورت داشتن طرحی برای طراحی عسلی یا جلو مبلی از طریق راه های ارتباطی مثل واتساپ سفارشات خود را ثبت کنید.

شما عزیزان از طریق راه های ارتباطی مثل واتساپ و تماس تلفنی می توانید مشاوره دریافت کنیدو از پیشنهادات شگفت انگیز ما بهره مند شوید.