خرید میز عسلی و جلو مبلی

عسلی
میز جلومبلی که امکان تولید عسلی و کنسول هم وجود دارد قیمت جلومبلی ۳/۸۰۰/۰۰۰تومان ۲عدد عسلی ۲/۰۰۰/۰۰۰تومان کنسول۳۵/۵۰۰/۰۰۰تومان
جلو مبلی
میز جلومبلی حلقوی ۲/۰۰۰/۰۰۰تومان ۲عدد عسلی ۲/۰۰۰/۰۰۰تومان
کنسول لیزری
کنسول لیزری ۲/۹۵۰/۰۰۰تومان
عسلی و جلو مبلی
جلومبلی ۳/۸۰۰/۰۰۰تومان هرعدد عسلی ۱/۴۰۰/۰۰۰تومان
میز بار
میز بار۲/۵۰۰/۰۰۰تومان
میز عسلی
میز نهارخوری بارویه چوب گردو ۵/۷۰۰/۰۰۰تومان با ام دی اف ۴/۰۰۰/۰۰۰تومان
ست کنار سالنی
ست کنارسالنی زیبا ۲/۰۰۰/۰۰۰تومان
میز عسلی
میز پاف پاتختی ۲/۹۰۰/۰۰۰تومان سایز ۱۲۰در ۴۵
میز عسلی کد1001
میز عسلی ۱۰۰۱
جلو مبلی 1002
جلو مبلی ۱۰۰۲
میز عسلی 1003
میز عسلی ۱۰۰۳
میز عسلی 1004
میز عسلی ۱۰۰۴
میز عسلی 1008
میز عسلی ۱۰۰۸
میز کنسول 1007
میز کنسول ۱۰۰۷
جلو مبلی 1006
جلو مبلی ۱۰۰۶
میز کنسول 1005
میز کنسول ۱۰۰۵
جلو مبلی 1009
جلو مبلی ۱۰۰۹
میز عسلی 1010
میز عسلی ۱۰۱۰
جبو مببلی 1011
جلو مبلی ۱۰۱۱
جلو مبلی 1012
جلو مبلی ۱۰۱۲
میز عسلی 1013
میز عسلی ۱۰۱۳
میز کنسول 1014
میز کنسول ۱۰۱۴
میز عسلی 1015
میز عسلی ۱۰۱۵
جلو مبلی 1016
جلو مبلی ۱۰۱۶
میز عسلی 1020
میز عسلی ۱۰۲۰
جلو مبلی 1019
جلو مبلی ۱۰۱۹
جلو مبلی 1018
جلو مبلی ۱۰۱۸
میز عسلی 1017
میز عسلی ۱۰۱۷
میز عسلی 1021
میز عسلی ۱۰۲۱
جلو مبلی 1022
جلو مبلی ۱۰۲۲
جلو مبلی 1023
جلو مبلی ۱۰۲۳
میز عسلی 1024
میز عسلی ۱۰۲۴
میز عسلی 1028
میز عسلی ۱۰۲۸
میز عسلی 1027
میز عسلی ۱۰۲۷
میز عسلی 1026
میز عسلی ۱۰۲۶
میز عسلی 1025
میز عسلی ۱۰۲۵

میز جلو مبلی و میز عسلی

هدف از ساختن میز جلومبلی و عسلی و کنسول در اکسسوری لوازم منزل چند چیز میباشد که عوامل اصلی و موثر آن برمیگرده به مهمان نوازی و راحت بودن سرو قهوه و میوه و تنقلات برای مهمان. که از اهمیت خاصی برای میزبان برخوردار می باشد و به خاطر تنوع سلیقه مشتریهای عزیز شرکت دیورا دیزاین توانسته همه این خواسته ها را برآورده کند و نسبت به مبلمان مختلف مدل و سبکهای مختلفی را برای مشتریان عزیز به اشتراک بگذارد مثلا به عنوان مثال رنگ پارچه مبل و رنگ چوب مبل اگر کرم رنگ باشد ما رنگ فلز طلایی و سنگ مشکی را به مشتری پیشنهاد میدهیم و اگر مبلمان کلاسیک اسپرت مشکی باشه میتوان از آبکاری کروم یا استیل برای دیزاین اکسسوری استفاده کرد.

و اگر مبلمان به حالت سنتی بود میتوان از رنگ استاتیک کوره ای استفاده کرد که بسته به سلیقه سفید مشکی یا طوسی میشود بهره گرفت.

اگر برای دیزاین یک فست فود نیاز به کمک داشته باشیم بیشتر باید از رنگهای گرم بهره گرفت و کار را به طرفی سوق دهیم که مشتری ان رستوران بیشترین آرامش را از محیط اطراف خود داشته باشد .

یک قسمت عمده کار شرکت دیورا دیزاین معطوف میشود به دکوراسیون داخلی کافه ها جاهایی که مشتری اوقات کوتاهی را نیاز به آرامش دارد تا بدور از هیاهوی شهری و مشکلات سپری کند که خوشبختانه ما از بهترین مهندسین در این بخش بهره گرفته و همکاری میکنیم.

در کل محصولات ما در چندین نوع خلاصه نمیشود و تنوع بسیار بسیار زیادی دارد که مقدار کمی از محصولات خودمان را که از فلز آهن، فلز استیل چوب، آینه شیشه و سنگ تولید شده را به شما معرفی میکنیم.

سفارش ساخت عسلی و جلو مبلی

ما در شرکت دیورا دیزاین همواره در تلاش هستیم تا بهترین و بروز ترین محصولات را با درجه کیفی بالا به مشتریان عزیز عرضه نماییم.به دلیل اینکه شرکت دیورا دیزاین خود تولید کننده انواع عسلی و جلو مبلی ها می باشد،قیمت های بسیار مناسب دارد.در واقع کار ما از تولید به مصرف می باشد.

کارشناسان ما در دیورا دیزاین آماده دریافت سفارشات و پیشنهادات شما عزیزان برای تولید و طراحی انواع عسلی و جلو مبلی ها می باشد.شما عزیزان می توانید از طریق راه های ارتباطی ما سفارشات خود را ثبت کنید.

5/5